E-SHOP LÁTEK a KLUBU MODERNÍCH QUILTŮ k centrálním stránkám Pepitty: www.pepitta.cz
CZK

KLUB MODERNÍCH QUILTŮ / QUILT KLUB 2023

LETOS S PROGRAMEM I PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNICE

Od BŘEZNA 2023 do konce LISTOPADU 2023 každé tři týdny každého měsíce program (viz níže), do konce LEDNA 2024 pak zůstává klubové zázemí, kdy jsem Vám stále k ruce s podporou i dobrou náladou, abyste dokončili své rozešité práce v klidu.

Běžná cena 1 500 Kč / do konce května pouze 1 240 Kč (nelze kombinovat s další slevou). Méně než necháte v kavárně, potěšíte-li svou duši každý měsíc i třeba pouze 2x právě tam. To Vám klub nabídne určitě více a ještě s trvalou hodnotou. :-) Určitě se přidejte, ať Vám neuteče první ročník, kdy dostanou přednost odvážné začátečnice, i když rovnou na krásných quiltech. Neuteče Vám tak nic důležitého a můžete poté užívat i další ročníky. V příjemném klubovém prostředí zaručeně rády. 

1 240 Kč 1 500 Kč


Od 1.3. zde na NOVÝCH STRÁNKÁCH věnovaných látkám a klubu

Pošlu Vám o den dříve informace na mail, kde přesně se registrovat, abyste měli svůj "klíček" do klubu u nezapomněli, že začínáme. :-) Zatím můžete nahlédnout do pootevřených dveří klubu (menu vlevo a sekce QUILT KLUB 2023).

KONCEPT KLUBU je zase trošku jiný než u mě znáte. KLUB MODERNÍCH QUILTŮ je uzamčený BLOG, kdy jednotlivé články vznikají průběžně. V roce 2023 tak najdete v klubu na trase mezi prvním BŘEZNEM a posledním LISTOPADEM vždy po 3 týdny každého měsíce a vždy v PONDĚLÍ a ve ČTVRTEK nový a nový článek. A co v nich? RADY, TIPY, NÁVODY na téma moderního patchworku (moderní patchwork vychází z klasického, ale rád dílky zvětšuje, aby byly quilty hotové rychleji :))

Každý měsíc jsou cílem 2 PEPITTA NÁVODY NA QUILTY, které si stáhnete v PDF, plus k nim shlédnete (nebo též stáhnete) VIDEO PODPORU. Vždy 1 z těch 2 návodů každého měsíce (tedy 20 SKVĚLÝCH NÁVODŮ BĚHEM ROKU) šiju sama komplet a vše stáčím na video, tj. můžete šít krůček za krůčkem se mnou, jste-li úplné začátečnice. A na šité práce pak navazují právě rady a tipy, ale i třeba menší projekty, abych Vás nezahltila pouze quilty.

Jako centrální "povídárna" slouží virtuální cestička do PEPITTA DÍLNY, kde lze psát kdykoliv cokoliv, od SOS pomoc prosím, po docela všední každodenní pozdravy. Tam najdete i mé soukromé příspěvky ze života v naší dílně, nabídku pro naše quilty speciálně připravených balíčků látek, možnost nakoupit budoucí kolekce apod. V této části klubu také pravidelně vyhlašuji společná setkání v konkrétní hodinu, abychom se užili ještě i pospolu a shlédli inspiraci, výklad k ní, postřehy k fotografiím quiltů ze světa apod.Pasivní "vyzvednu" tak neustále doplňuje "aktivní" apel a la "jsem tu pro Vás a zapojte se". Je tak klub pro všechny. Tiché i upovídané duše, s časem poskrovnu i na společné "látkové kafíčko". A k tomu všemu s možností šít poměrně pomalým krokem krásné práce. Aktivně prožitý i prošitý rok 2023 mezi samou krásou!  


Těším se na Vás. Pro mě samotnou je tak náročný klub trošku nešťastné vypisovat, ale velí mi letitá zkušenost, že právě patchworkové šití navštěvují "měkké" duše a bývají takové kluby nejpříjemnější. V soukromém "žebříčku priorit" Pepitta budoucího směrování tak dostala tato iniciativa prim a podřídila jsem myšlence mnoho dílčích kroků: látkami počínaje, přes příznivou cenou klubu po časový harmonogram na úkor soukromého života konče. Vždycky má práce zahrnovala víc lidskou stránku, než ekonomickou. Klub pro mě osobně znamená vstávat denně ve čtyři ráno a šít "ve volnu", které už nešlo "vyrobit" jinak, než právě na úkor spánku. Věřím ale, že umím ze všeho nejvíc darovat skrze práce radostné dny a mám-li tak dělat dál, chci si i já sama užít šití, kterému věřím, kterým budu ráda žít, obklopovat se i do něj investovat. A tak vznikl KLUB MODERNÍCH QUILTŮ, které obdivuji u Sharon Holland a dalších hvězd Art Gallery Fabrics (výrobce látek a jeho designérky). Nemyslím, že budu šít sama. Naopak. Věřím, že založím komunitu, která bytostně potřebuje žít krásou - od jehly stroje, přes zázemí, po lidi kolem. Těším se na Vás. Na Vás krásné lidi. 

S dcerou Marinou, která mi s kupou řezání pomáhá nebo se u mě aspoň učí. V běhu veškeré mé práce společnost, díky které je celý Pepitta projekt žitelný. Děkuji všem, kteří podporujete malé tvůrce všech jmen i značek, zemí i činností. Živit se hobby tvorbou je běh o nekonečné samotě, i když to tak možná vůbec nevypadá. Úsměvem jste jednoznačně VY a trpělivé rodiny.
S dcerou Marinou, která mi s kupou řezání pomáhá nebo se u mě aspoň učí. V běhu veškeré mé práce společnost, díky které je celý Pepitta projekt žitelný. Děkuji všem, kteří podporujete malé tvůrce všech jmen i značek, zemí i činností. Živit se hobby tvorbou je běh o nekonečné samotě, i když to tak možná vůbec nevypadá. Úsměvem jste jednoznačně VY a trpělivé rodiny.