E-SHOP LÁTEK a KLUBU MODERNÍCH QUILTŮ k centrálním stránkám Pepitty: www.pepitta.cz
CZK

ŠITÍ OD TEČKY K TEČCE aneb "nadílkovaná" hvězdička potřebuje sešít + ZAVINOVACÍ SUKNĚ Z ARCHIVU MARINY

11.05.2023
Sukně z archivu. Na videu se pak šila s úzkým pásečkem k tílku nebo méně svátečnímu tričku.
Sukně z archivu. Na videu se pak šila s úzkým pásečkem k tílku nebo méně svátečnímu tričku.

Dnes mi to nějak povídalo, takže mluvím hodně, šiju málo. To Vás zachraňuje od nekonečného šití. SEŠIJEME POUZE NACHYSTANÉ DÍLKY HVĚZDIČKY a další si necháme zase na úterý. Na konci výkladu mám něco k tématu prošívání DO VLNEK, na které jsme narazily v minulé debatě, tak ať víte, o čem je řeč, případně prošacujete svůj stroj, co dovede. 

PLUS jsme díky debatě narazily na SUKNI Z ARCHIVU MARINY, kdyby snad hvězdičky nebavily. :-))) Zavinovací, střih si uděláte snadno dle výkladu přímo pro sebe atd. Dobře se šila i nosila, dokud obvod mého pasu nepřipomínal slonici narvanou v nafukovacím kruhu, který ne a ne dolů. 

Další dílky polštářového šití nechám na úterý. Už takhle je toho dost. A nechám tam i PROŠÍVACÍ LEKCI - trénink, ale i LOG CABIN, co máme rozešitý, protože k hvězdičce toho už zase tolik nebude, tak ať k ní přidáme něco, co jsem i slíbila, i se bude zrovna hodit. 

NA VIDEU K HVĚZDIČCE máte vše potřebné pro šití od tečky k tečce extra podrobně, tak zkuste šít, i kdyby vznikla jenom hvězda a její čtverečky a z toho pak běhounek pod vázu. ŠITÍ OD TEČKY K TEČCE JE POTŘEBA I PRO DALŠÍ DÍLKY/QUILTY a na ty se koukneme v dnešní inspiraci. Tak a tečka, protože mi to očividně ne jenom hodně mluví, ale i píše. VŠEM PĚKNÝ DOBRÝ VEČER. 


VIDEA K HVĚZDIČCE NA POLŠTÁŘ NEBO BĚHOUN PRO ŠITÍ OD TEČKY K TEČCE: 


ARCHIVNÍ MATERIÁLY K ZAVINOVACÍ SUKNI: