E-SHOP LÁTEK a KLUBU MODERNÍCH QUILTŮ k centrálním stránkám Pepitty: www.pepitta.cz
CZK

QUILT PRO OPILCOVY DÍLKY: návrh, šablony, omalovánka

08.06.2023

Quilt dostal jméno NASLOUCHÁM - pohovka, čaj, zapálená svíčka, chvíle pro sebe samotné ..... Právě to jsem chtěla do "organizace" dílků i látek dostat. Vše OPILCOVY DÍLKY, tj. povede-li se první, je quilt "za chvilku". Za víkend nebo dva určitě. 

Zlobí dneska administrace webu, kvůli čemuž jsem původně chtěla přehodit lekci na zítřejší večer, ale podařilo se mi sem nahrát PDFko, tak to riskneme dnes. Očividně půjdou i šablony, tak ty jsou ke stažení také a dostanu-li sem i video výklad, přibude ještě i ten. Když ne, nahraju ho během noci nebo rána, jak to sem půjde nahrát a zveřejnit. Můžete tak už o víkendu v klidu šít. 

Jak zvládnete podle video výkladu první tři dílky, už je to pak stále dokola stejné a stejné šití, kdy vzniknou čtverečky a ty se sešijí do řad, řady k sobě. Od úspěchu Vás tedy dělí jedině nezvládnutí přímo těch opilců (sešití čtvrtkruhu s pozadíčkem). Kdysi mi šly dílky na první dobrou, tj. v životě jsem s nimi nebojovala. Ale vím, že někdo s těmi obloučky bojuje i po letech, tak uvidíte. Není ostuda nezvládnout je a současně stojí za to vyzkoušet, jestli Vám to taky zrovna nepůjde skvěle. Jak ano, je quilt extra snadný a stojí za hřích. :-) Hodně pěkný by byl v krémovo červené kombinaci jako vánoční apod. 

Neprokládala jsem opilce žádnými dalšími dílky, ani z toho nevyváděla extra moderní šití, abych Vás přesvědčila na co nejsnadnějším projektu, že ho zvládnete také. Tak snad ano. Jinak můžete vymýšlet vlastní obrazce i projekty. Opilci jsou na to jako dělaní, splnit Vaše představy. :-)

Náhled PDF stránek: