E-SHOP LÁTEK a KLUBU MODERNÍCH QUILTŮ k centrálním stránkám Pepitty: www.pepitta.cz
CZK

OPILCOVY DÍLKY / skládačka pro Váš návrh, ať už quiltu, nebo i jenom polštáře, běhounku, prostírky + INSPIRACE pro Vaše návrhy

06.06.2023
1 OPILCŮV DÍLEK/bloček
1 OPILCŮV DÍLEK/bloček

Díky inspiraci a ohlasům na OPILCOVY DÍLKY, které nabízí kupu možností pro quilty, běhouny, polštáře apod. maličko měním plány na červen a začneme právě OPILCI. Dnes pouze inspirace a Vaše snaha o vlastní návrh quiltu, běhounu apod., jak se Vám hodí. Máte pro takový počin ke stažení PDF soubor, kde je jeden opilec za druhým ....... vytisknete, vystřihnete a skládáte obrazce. Třeba je i vybarvíte, tak nebo tak, do čtvrteční lekce, kdy se naučíme opilce šít, máte aspoň trošku jasno, co ušijete Vy. Jo? Hravé šití pro všechny, ať už máte kupu času na celou deku, nebo jenom jediný den na pěkný běhoun. 

Právě takovou stránku jako na náhledu výše máte ke stažení v PDF . Čtverečky vystřihnete a už skládáte obrazce, které Vás zaujmou v inspiraci. Vhodné pro sety látek i absolutní "myšmaše" zbytků. Ve čtvrtek si ukážeme, jak se takoví fešáci šijou a pak nezbývá, než našít počet bločků dle Vašeho návrhu a sešít je do řad, řady k sobě atd. Staré dobré známé patchworkové kroky, jeden za druhým.