E-SHOP LÁTEK a KLUBU MODERNÍCH QUILTŮ k centrálním stránkám Pepitty: www.pepitta.cz
CZK

NÁVRH POLŠTÁŘE NEBO BĚHOUNU cca 65 x 65 cm PRO ŠITÍ OD TEČKY K TEČCE / omalovánka pro Váš návrh

04.05.2023

Abych Vás nehonila jako nadmuté kozy i za krásného jarního počasí, vezmu květnové téma ŠITÍ OD TEČKY K TEČCE za jiný konec. Sestavila jsem návrh pro větší zahradní polštář (vyjde cca 65 x 65 cm; IKEA má pro tak velké polštáře výplně, u nás doma do toho dáváme klasický péřový z Jysku, kde občas bývají v akci za fajne cenu a je to jako výplň do všeho daleko pohodlnější) NEBO je rozměr fajn na UBRUS (původně zahradní, ale ne všechny máte zahrádky, tak třeba i vánoční - proto hvězda uprostřed). 

Záměrně je návrh trošku zapeklitější. Ani ne kvůli šití. To zvládnete se mnou "za ručičku" všechny, ba i úplné začátečnice. Ale naplánovat barevné rozložení látek je u takových projektů oříšek. Máte tak ke stažení omalovánku, kde je na druhé straně i můj rychlý návrh barev a u něj šipka, že si lze některé dílky rozdělit na další (větší čtverce na menší apod.). Tak se nebojte zahrnout do svého návrhu i taková kouzla. 

Za domácí úkol je tak zatím pouze vytisknout si více stran číslo 1 s černobílým návrhem a vybarvovat horem dolem všelijak, dokud nebudete spokojené. Pamatujte, že změnou látek měníte optickou grafiku návrhu - jde i jenom tak čarovat. 

Projekt je vhodný i pro začátečnice, i když to tak nevypadá. A je to navíc poměrně velké a současně oproti dekám malé, takže super i na prošívání. Pokud jste do něj neměly doposud odvahu, je na čase napravit to. Těším se, že se přidáte, když už to není zase obří práce. Co? Tak jo. :-)